כתיבת תוכן

בואו נספר את הסיפור שלכם

מחפשים את המילים הנכונות ביותר עבור האתר שלכם? אתם יכולים להפסיק לחפש, הגעתם למקום נכון.

כשגולש נמצא באתר עומדות מולו מילים, חבורה של אותיות ולא סוכן שיווק בחליפה המנסה לשכנע אותו. תפקידנו הוא להפוך את החברות אותיות האלו לחבורת סוכני שיווק אשר ישמשו כאנשי המכירות הדיגיטליים שלכם.
כתיבת תוכן שיווקי זו אומנות בפני עצמה, התוכן המופיע באתר הוא בעצם איש המכירות שלכם. עליו להיראות טוב, להיות מסודר, ללא טעויות וללא ספק אטרקטיבי.

כתיבת תוכן לקידום אורגני

קידום אורגני מבוסס בין היתר על כתיבת תוכן שיווקי. אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לקידום אורגני. בנינו שיטת עבודה שבאמצעותה אנו מצליחים לכתוב את התוכן הטוב ביותר לקידום האורגני עבור האתר שלכם.
תחילה אנו נדבר, נבין את נושא הכתיבה ונשלח אליכם דוח המבקש לספק לנו מידע. מטרת הדוח הוא להבין באופן הטוב ביותר את הנושא. בדוח תתבקשו לציין נושאים מרכזיים שאותם שתרצו שהתוכן יכיל, בנוסף במידה ויש נקודות ספציפיות אותם יהיה לכם חשוב להעביר תתבקשו לכתוב גם כן. עם זאת אנו נצטרך לקבל רשימה קצרה של המתחרים שלכם על מנת שנוכל לקרוא מעט על הנושא ולהבין באילו אסטרטגיות הם משתמשים בכדי לשווק אותו. לבסוף נבקש לקבל מכם מאמרים בנושא תוכן.
השלב הבא הוא הכתיבה, פה אנו נכנסים לפעולה ונותנים למקלדת לעשות את שלה. אנו נשים דגש על הביטוי אותו אתם רוצים לקדם ונדאג שהוא וגרסאות שונות שלו יופיעו כמה שיותר פעמים באופן אותנטי ומקורי בטקסט.

מכונת כתיבת ישנה כותבת באנגלית את המילים מה הסיפור שלך?

כתיבת תוכן שיווקי

תפקיד כתיבת התוכן השיווקי הוא להפוך גולשים ללקוחות משלמים. באמצעות תוכן מעניין ניתן לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להבין את העסק שלכם, את האופי ואת הסגנון של העסק שלכם. לכן, חשוב שהתוכן יהיה איכותי ומקצועי ויספר את הסיפור של העסק שלכם תוך הבנה ברורה שתפקיד התוכן הוא לגרום לגולש להפוך ללקוח.

רוצים לשמוע עוד?

התקשרו עכשיו אן השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום

עצרו תפסיקו לרפרף ותתחילו לקרוא לעומק

זו המטרה שלנו בכתיבה שיווקית. כיום, אנו חיים בתרבות האינסטנט, הכל חייב להיות מיידי, כאן ועכשיו. עם כניסת הפייסבוק והאינסטגרם לחיינו אנו רגילים לגלול מטה במהירות ולא להתעמק בתוכן. אלא אם כן התוכן מספיק מעניין ואטרקטיבי. תפקידנו הוא לכתוב תוכן ממגנט שיפסיק את פעולת הגלילה האוטומטית הזו ויגרום לגולשים לעצור רגע, לקחת אוויר ממרוץ הפיד ולהתחיל לקרוא לעומק. ברגע שהם התחילו אנחנו ניצחנו, כי אנחנו כבר נדאג לכך שהם לא יוכלו להפסיק לקרוא.

כתיבת תוכן המניע לפעולה

על מנת שנצליח להוביל גולש לפעולה אנו צריכים לגרום לו לעבור תהליך. תחילה צריך לסקרן אותו, לזרוק לו משפט שגורם לו לרצות להתחיל לקרוא. לאחר מכן להתחיל להוליך אותו במחשבות, כמו מבוך, רק שבמבוך הזה אנו קובעים בדיוק את הדרך שבה הוא ילך. נגרום לו לדמיין את הסיטואציה שהוא רוצה, שבה הוא מקבל את תמורה שבעבורה הוא נכנס לאתר שלכם. ככל שהוא ימשיך לקרוא כך הוא יתמגנט יותר ויבין חד וחלק, שאתם העסק שהוא צריך. מאותו הרגע הפור כבר נפל, כל שנותר לו הוא להרים את הטלפון או להוציא את כרטיס האשראי.

כתיבת תוכן שיווקי בהתאם לקהל היעד

על מנת שהגולש יהנה מהתוכן חשוב שהוא יהיה מותאם לקהל היעד. לא כל תוכן מתאים לכל קהל יעד. השפה בה אנו נשתמש בעת כתיבת תוכן לקהל מבוגר היא שונה לגמרי מהדרך בה נכתוב תוכן לקהל צעיר. בחירת המילים, הכותרות ואפילו היכן סימני הפיסוק ממוקמים משחקים תפקיד משמעותי בעת כתיבת התוכן. אנו נבין מכם היטב מיהו הקהל אליו אתם מכוונים ונכתוב את התוכן בהתאם.

המטעפת הדיגיטלית שלנו

אחסון

על מנת שהאתר יהיה מהיר ככל הניתן חשוב לבחור אחסון איכותי. אנו מספקים שרותי אחסון אתרים ברמה הגבוה ביותר ובכך משפרים את ציון האתר בגוגל ואת חווית המשתמש

פרסום ממומן בגוגל

הקמת קמפיינים ממומנים במערכת הפרסום של גוגל, לאחר מחקר מילות מפתח מעמיק נדאג שהמודעות שלכם יופיעו בתוצאות החיפוש הראשונות. קידום ממומן זו הדרך המהירה ביותר להשיג תוצאות.

כתיבת תוכן

אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לקידום אורגני. בזכות תוכן מקצועי תוכלו הקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים בתוצאות האורגניות בגוגל וכן להפוך כל גולש ללקוח משלם.

בניית אתרים לעסקים קטנים

אנו בונים את כל האתרים ומתחייבים ל100% שביעות רצון. אם אתם מעוניינים בדף נחיתה/ אתר תדמית/ או חנות אינטרנטית לחצו כאן.

דילוג לתוכן