דף נחיתה או אתר תדמית ?

דף נחיתה או אתר תדמית לעסק קטן

מזל טוב, החלטתם לפנק את העסק שלהם באתר. אתם מנסנים להבין מהו האתר המתאים ביותר עבור העסק שלכם ומגיעים לדילמה, דף נחיתה או אתר תדמית?
מטרת המאמר הוא לעשות לכם סדר בנושא, בסופו תדעו בדיוק מה האתר המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

 

קודם כל בואו נשים קצת פרטים טכניים על השולחן

דף נחיתה:

קיימים כמה סוגים של דפי נחיתה ואתרים.
מבחינת הדפי נחיתה ישנם 2 סוגים עיקריים. הראשון הינו דף נחיתה קצר. עמוד אחד המעביר מסר אחד בלבד. ניתן לגלול בו מעט והוא כולל תיאור השירות/המוצר טופס השארת פרטים ויצירת קשר.
הסוג השני הינו דף נחיתה ארוך/ אתר של עמוד אחד. זהו בעצם סוג של שילוב בין דף נחיתה לאתר תדמית. בניגוד לדף נחיתה קצר הוא מציג מספר רב של שירותים/מוצרים, הדף ארוך יותר ומציג גם מידע רחב על העסק.

אתר תדמית:

אתר נוסף הינו אתר התדמית. אתר זה הינו אתר גדול, המכיל מספר עמודים ומציג מספר שירותים שונים. כל שירות בדרך כלל יופיע בעמוד נפרד וכן יהיו עמודים ייעודיים לפרטי יצירת קשר ואודות העסק.
קיימים כמה סוגים של אתרי תדמית, הנפוצים ביותר הינם אלו בעלי תפריט הניווט העליון בו בדרך כלל מופיעים העמודים המרכזיים של האתר כגון השירותים שלנו, אודות, צור קשר וכו.. האופן השני של אתרי התדמית הינם בסגנון אתר של עמוד אחד אך בפועל הקישורים לעמודים השונים אינם מופיעים בסרגל עליון אלא בתוך העמוד עצמו, ככל שגוללים מטה מגיעים לחלקים שונים שבהם ישנם קישורים לעמודים השונים של האתר.

ועכשיו השאלה המתבקשת, מה הכי מתאים עבורי?

ובכן, על מנת לבחור את האתר המתאים ביותר עבורך תחילה יש להבין מה הסיבה שבכללה בכלל נגשתם לבניית אתר.
אם המטרה היא פרסום שירות ספציפי או קמפיין אינטרנטי קצר מה שאתם צריכים הינו דף נחיתה קצר פשוט וקלאסי.
אם מטרתכם היא פרסום העסק שלכם, אך העסק קטן ומציע שירות יחיד או מספר שירותים קטן אתם יכולים לבחור בין דף נחיתה ארוך או בשמו השני אתר של עמוד אחד או שאתם יכולים לבחור באתר תדמית. במקרה הזה שניהם יכולים להתאים לכם והשיקול הוא בעיקר מבחינת תקציב. אתר תדמית יקר יותר מאתר של עמוד אחד.
אם מטרתכם היא הצגת עסק המספק מספר רב של שירותים, התשובה היא ברורה והיא אתר תדמית ללא ספק.
תוכלו לקבל עוד מידע בנושא בעמוד בניית אתרים לעסקים קטנים

 

אוקיי, הדברים מתחילים להסתדר לי בראש… אז את כל אלו אפשר לבנות בוורדפרס?

התשובה היא כן!
הדרך הטובה ביותר לבניית אתרים כאלו היום היא באמצעות פלטפורמת וורדפרס.
מדוע וורדפרס כל כך טובה?

קודם כל זו היא מערכת קוד פתוח. כלומר, בניגוד לפלטפורמות אחרות ניתן לבצע בה הכל ללא שום הגבלה. באמצעות תוסף העיצובי המוביל אלמנטור אנו מסוגלים לעצב כל אתר באופן חדשני וממיר.
בנוסף המערכת נוחה מאוד לתפעול, במידה ותרצו להעלות פוסטים לבלוג תוכלו לבצע זאת ללא שום הסתבכות (גם מי שלא חבר כל כך טוב של הטכנולוגיה).

אוקיי, השתכנעתי. כמה התענוג עולה?

לכל אתר יש מחיר שונה, המחיר מושפע ממספר רב של משתנים כגון: האם יש צורך בכתיבת תוכן, האם קיים ברשותכם כל המדיה או שצריך להוסיף תמונות מקצועיות, האם אתם רוצים עיצוב ספציפי הדורש תוספים מיוחדים בתשלום והאם אתם מכוונים לקדם את האתר אורגנית… כל אלו משפיעים על מחיר האתר.
אנו מתחייבים ל100% שביעות רצון וכן למחיר הוגן. לכן נשמח לשוחח ולהבין איזה אתר אתם מחפשים ולבחור לכם את האתר המתאים ביותר עבור העסק שלכם.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר אישית.

שתפו את הפוסט
ישראל ישראלי

ישראל ישראלי

נכתב על ידי רון קלדרון, מנהל הסוכנות ומומחה לבניית וקידום אתרים.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן